09 april 2026 - 11 april 2026

EXPOÓPTICA + AUDIO

EXPOÓPTICA 2026 vindt plaats van 9 t/m 11 april 2026 in Madrid. Deze tweejaarlijkse vakbeurs voor optiek, optometrie en audiologie is dé referentie op het Iberisch Schiereiland. De editie van 2024 trok 8.350 professionals, een stijging van 29,4% t.o.v. 2022. Ook het aantal exposanten groeide met 30% naar 130 bedrijven, waaronder merken in optische mode, softwareontwikkelaars en leveranciers van apparatuur voor hoor- en optiekcentra.

EXPOÓPTICA deelt de beursvloer met het OPTOM-congres en het congres van de A.N.A., wat zorgt voor sterke synergieën tussen professionals. Bezoekers kunnen rekenen op innovaties in o.a. brillenglazen, contactlenzen, gehoortechnologie en AI-gestuurde apparatuur. In de ExpoAudio- en ExpoÓptica-fora stonden presentaties, discussies en productlanceringen centraal.

Voor meer informatie over deelname of bezoek, neem contact op met het Benelux-kantoor van IFEMA MADRID via INTRASERVICE – +31 180 321346 – info@intraservice.nl

Plan jouw intakegesprek met een ervaren adviseur

Geheel kosteloos en vrijblijvend. Na het intakegesprek bepaal je of je verder wilt gaan met het coachingstraject.

  • Persoonlijk advies van een ervaren ondernemer
  • Onze adviseurs zijn onafhankelijk en onpartijdig
  • Intakegesprek zonder kosten of verplichtingen